This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.
Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UNBAN please
Va salut,

Am luat ban pt MAPHACK, dar eu nu am folosit asa ceva niciodata.

Am intrat si cu celalalt cont al meu, kkmash si am si acolo BAN.

Imi puteti inlatura banul va rog?

Va multumesc,
Flavius
Reply
Sigur, Click
Reply
Calutzul, plata a fost efectuata deja de 3 zile. La fel si pentru contul Moloch.
Reply
Deci eu am facut cerere sa mi se ia BAN-ul care l-am luat fara motiv, ceea ce presupun ca a fost o eroare din partea adminilor de la GPLAY si tu ma pui sa platesc pentru eroarea voastra?

Am platit deja un-banul acus 3 zile, si ghici ce, nu ii pasa nimanui.

Verificati-va systemele inainte sa ne stoarceti de bani, profesionistilor
Reply
deci? ramanem cu banii dati si cu BAN?

GG Gplay... GG
Reply
Incearca sa mai cumperi, poate dupa 4 5 dati o sa mearga.. Baga si premium pe 3 luni, poate ajuta
Reply
Salut,

Zilele trecute am primit ban pentru anti-joc ceea ce este absurd.Admin-ul care mi-a dat ban nu cred ca are mai mult de 15 ani ca sa faca o ambitie prosteasca pentru ca a pierdut un simplu joc.Daca ajungem sa luam ban pentru ca farmam in padure si sa stam 4 zile fara a putea juca,inseamna ca Gplay nu mai e ce a fost.
Am toata increderea ca pe platforma sunt admini care stiu sa gestioneze astfel de situatii si nu lasa functia de administrator oricarui copil ce are doar 2 neuroni.

Multumesc.
Reply
O dovada cu banul room etc adminul in cauza?
Reply
(03-11-2018, 10:59 AM)Calutzul92 Wrote: O dovada cu banul room etc adminul in cauza?

Salut , fix acum mi-a aparut un mesaj sa joc 5 meciuri pe leaver room, nu inteleg de unde au aparut fiindca nu am primit nici un wl cand mi s-a intamplat sa se deconecteze. Ce se poate face in acest caz? Multumesc
Reply
(03-11-2018, 10:59 AM)Calutzul92 Wrote: O dovada cu banul room etc adminul in cauza?

El heffe, am stat acum si am verificat tot forumul sa vad daca ma regasesc pe undeva , am luat si toate reporturile la mana si le-am verificat, nu sunt nicaieri niciunde , se poate unban(leaver room) ? Multumesc chief
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)