This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.
Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UNBAN request
Print :https://imgur.com/a/DMdR9
Div: A Room1
Scrie ca am de jucat 0 games.
Nici macar nu am jucat de vreo saptamana si as vrea sa stiu de ce am primit ban,leave la games nu am dat am si istoricul jocurilor
:https://imgur.com/a/otWJu

nume in joc:raul01
Reply
Voi fi sincer celor din echipa gplay,pe mine unul m-ati pierdut e alegerea mea sa renunt sa joc pe aceasta platforma , nu amenint pe nimeni nu fac acest lucru din motive de razbunare , am inceput sa joc pe vremea cand exista RObattle dar se pare ca nu s-a schimbat prea multe de atunci, nu vreau sa fiu rautacios dar nu mi se pare corect sa sufar pentru faptele care nu le-am savarsit , cred ca acesta ar fi un motiv de ce nu vreau sa m-ai continui sa joc aici pe Gplay si multi altii vor face la fel .
Sunt unii moderatori , care m-ai incearca sa m-ai raspunda si sa rezolve probleme tutoror dar altii sunt doar de FATADA pe aici dar e nevoie de un personal care sa fie m-ai Interesat de aceasta platforma daca Ghost doreste sa o pastreze .
Reply
"In caz ca considerati ca ati primit ban abuziv din anumite motive nu ezitati sa faceti un Unban request cu toate detaliile pe care le aveti.

In caz ca considerati ca un admin a abuzat de rankul lui va rog sa faceti un post pentru abuse cu toate detaliile pe care le aveti cu incalcarea regulamentului a adminului."
Acest lucru scrie in regulament si se pare ca nu se i-a in considerare + motiviele enumerate in regulament de ce AI LUAT ban nu se regasesc si asupra mea ... am cautat frumos la beta.gplay.ro reports absolut nimic pe forum nici de cum .
Reply
Cred ca toata lumea sa convins de minunata conducere pe care o are Gplay si importanta pe care o da jucatorilor ,nici dupa atata timp nu am primit raspuns sau unban , Cum scrie pe sait ,, mult noroc ' si indurati Smile) daca vreti sa jucati .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)