Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Faina platforma..... (is ironic, e de kkt)
Vad ca nu sunt primul jocator si nici ultimul care isi ia ban aiurea se trezeste efectiv cu ban fara absolut nici un motiv si pe deasupra sa joace si 5 meciuri pe leaver room. Asta e natia romana... au ajuns toti retardatii sa joace dota sau sa aiba access la butoane....
Inca odata intreb pentru ca nu imi este clar de ce cristos am ban? Am vazut ca aici se a ban asa  cum i se scoala fiecaruia... nu ii place muianul tau sau l-ai batut la un meci gata ban.... misto  
Macar cand dati ban veniti si cu poze sa se stie motivul ... sa fie clar MH sau LEAVE  Wink
Am uitat sa precizez ratatii aia care juma de meci stau farm in timp ce tu te bagi si apoi tot ei tipa ca dc faci feed ca doar na plm tre sa stai si tu farm, si la sfarsit iti dau si report si ban =))))))))).
Termina cu aiurelile astea ca ai luat ban aiurea , nu iti da nici adminul nici jocul ban aiurea , daca nu stii de ce ai luat ban intra pe beta.gplay.ro si te uiti la reporturi sau la lader in gplay client si daca ai -100 la vreun joc e clar de ce ai .
Mai sunt si operatori care dau ban aiurea, dar in viata se mai fac si greseli, ramai cu ban!
Close!
Operatorului nostru de canale nu i-a placut de muianu tau,ramai cu ban
Closet !
Pentru info Click

Topic Closed!
Opened !!!
(01-31-2018, 11:04 PM)Calutzul92 Wrote: Pentru info Click

Topic Closed!

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)