Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Map hack {ProP-General
Salut,

Acest specimen de jucător pe nume {ProP-General pe langă faptul ca este un slab ordinar după cum știe toată lumea, foloseste map hack fară nicio treabă. Pe lângă asta mai și dă gold la Spectre dupa cum se vede în replay înca de la începutul jocului, după care se oprește o perioadă să termine aganim pentru a-mi face anti joc, și dupa iar se apucă sa bage steroizi la spectre.
După parerea mea si jucăorul cu nick-ul .LSD. ar merita banish deoarece nu se opune deloc, din contra ia si suge de la ezalor cât poate.

Deci în concluzie solicit banarea acestor pramatii ordinare dacă mai este ceva de platforma asta, daca nu duceti-vă în pula mea cu tot cu ghost si tot neamul lui dacă vă bateți joc de noi!

Replay:
http://parser.rankedgaming.com/replay.ph...1515524333
Reply
(01-09-2018, 07:00 PM)SobolanuBulanos Wrote: Salut,

Acest specimen de jucător pe nume {ProP-General pe langă faptul ca este un slab ordinar după cum știe toată lumea, foloseste map hack fară nicio treabă. Pe lângă asta mai și dă gold la Spectre dupa cum se vede în replay înca de la începutul jocului, după care se oprește o perioadă să termine aganim pentru a-mi face anti joc, și dupa iar se apucă sa bage steroizi la  spectre.
După parerea mea si jucăorul cu nick-ul .LSD. ar merita banish deoarece nu se opune deloc, din contra ia si suge de la ezalor cât poate.

Deci în concluzie solicit banarea acestor pramatii ordinare dacă mai este ceva de platforma asta, daca nu duceti-vă în pula mea cu tot cu ghost si tot neamul lui dacă vă bateți joc de noi!

Replay:
http://parser.rankedgaming.com/replay.ph...=151552433

ba tata atat ati zic tie si la toti baieti care joaca sincer si onest pe gplai sa un mai aveti pretenti de la moderatori si stuff impropriu zis

ca daca ia platforma bani pe vip Premium si admini de cacat niciodata no sa fie macar cum a fost plangerile sunt degeaba iar de cma diamont si alte specimene care dau ban la discretie oricum nai ce face pt ca contribuie cu bani sa stea ca admin ... orice ai face tot cum vor ei iese  un mai zic de cate ori mia dat ban handicapatu de cma un mucos cu 12 clase ban pe C1 asa ca am zis ca gplai e de cct chiar acum recent toti admini cam toti un fac nimic decat sa dea banuri ca handicapati si pot dovedi treaba asta ca un sunt singurul care a patito ... concluzia e simpla
nai ce face ,,,ce cere de la moderatori auzi cica supermoderatori no sa  se ridice la statutul rgc-ului niciodata.... e un cct
Reply
Frate aici e vorba de sfidare pe fata nu de suferinte, că nu am treaba cu suferințele. Păi dacă în halul asta au ajuns de râsul curcilor să îi dau la muie lu Ghost că e singurul responsabil de această situație. Atâta timp cat oamenii îi bagă bani aici măcar decența de a bana aceste specimene care îți fut tot chefu

La ce pula mea mai aveți forum
Reply
Panarama asta de sobolan , a luat tiny , si in minutul ZERO ma amenintat ca ma distruge , pana in acel mooment nu am avut treaba cu el , pana ce a inceput sa imi dea toss aiurea ca sa ma omoare , si el nesimtitu vorbeste de anti-game .

PS : Ce a urmat pe urma , va recomand sa vizionati replay-ul , este comedie de oscar Big Grin
Reply
P.S îmi bag toata pula-n măta daca mă înțelegi
Reply
E acelasi user ca si aici: http://forum.gplay.ro/showthread.php?tid...ht=general

Vad ca ghost a renuntat la banul pe MAC sau ip!
[Image: ROdWsAy.gif]
Reply
(01-09-2018, 10:48 PM)possessed12 Wrote: E acelasi user ca si aici: http://forum.gplay.ro/showthread.php?tid...ht=general

Vad ca ghost a renuntat la banul pe MAC sau ip!

Numai gainari ca  tine primesc ban  mac  si ip ,   io mitica  are  pachet de banish personalizat . Este degeaba si  ala , dar macar  primesc  respectul cuvenit .  bft
Reply
eu nu primesc ban, etc, etc pentru ca nu joc dota 1.. am jucat in trecut da, dar dota 2 e mai ok.

Cat despre oamenii ca tine, care se folosesc de programe pentru a deveni "mai buni" , imi este mila si imi e mie rusine de rusinea voastra!

Hf
[Image: ROdWsAy.gif]
Reply
(01-10-2018, 12:48 PM)possessed12 Wrote: eu nu primesc ban, etc, etc pentru ca nu joc dota 1.. am jucat in trecut da, dar dota 2 e mai ok.

Cat despre oamenii ca tine, care se folosesc de programe pentru a deveni "mai buni" , imi este mila si imi e mie rusine de rusinea voastra!

Hf

Sa imi bag toata pula in Ghost si familia lui atunci
Reply
pai voi sunteti prostii in plm ca tot bagati bani in vip si premium in platforma asta,iar sorsa lu ghost adica mihaela isi cumpara din banii vostri gtx 1080 si mai se si lauda pe twitch.tv ca are si ea gtx 1080 pe seama prostilor ca voi,si voi jucati de pe placi video low profile =)))
Nu mai bagati bani in platforma asta deloc ruptilor,ca voi o hraniti!!!
sa moara mama de nu-i proasta gramada lumea asta de la un cap la altu,da GRAMADA!!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)