This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.
Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adevarata fata a gplay-ului
ACEST POST E PENTRUT CEI CARE VOR SA STIE ADEVARATA FATA A GPLAY-ULUI.
Nume grele in Gplay CMA, WhiteDiamond,AlecsTheMLGPro GG.Trol GG.Trol acestia sunt cativa din infecti care dau banuri la discretie
oricum se gasesc oameni care sa imi dea dreptate, care au patit la fel ca mine, m-am hootarat sa scriu pentru acei care baga bani in gplay si care il sprijina ,pentru acei care joaca corect si sunt corecti fata de Gplay va zic asa ...sa va reorientati spre iicup sau rgc , mi sa luat de oameni care nu sint responsabili pe platforma asta....uitativa la postari despre ei si ce au facut ,
e a 2 oara cand iau ban pe mocca dar de data asta e de 5 zile, stiu si de la cine l-am primit, si e mai bine asa ca oricum mi sa scarbit de Gplay,si gost e cel mai fericit, de 2 ori am vrut sa vb cu el si dar nu raspunde , fie oricum am terminat cu javre ca astea , sa va beti sucu linistiti de pe urma la nobi care va cumpara unban card sau alte ccturi pe care le-ati scos la vanzare.1 leu nu merita platforma, postarile sunt degeaba ca nu se uita acei care pot face ceva,copiii au cumparat gplaiu alde cma si trol travestiti care se cred tari cu comenzi de ban .
Din partea mea as da foc la Gplay si la acei care iau bani lasand prichindeii la comanda..... pacat de ce a ajuns, pentru jucatori care au mai ramas corecti atat va zic sa stergeti gplaiu nu merita nici macar atentie. De spus ar mai fi multe dar ma opresc, nu cred ca ce spun aici nu a fost spus si de altu ......
Reply
Te rog frumos sa stergi numele meu de acolo, eu nu sunt admin/moderator/channel operator/etc.

Nu am nici'o legatura cu Gplay, doar ma cunosc personal cu staff-ul, in rest nu am nici'o treaba !

Da, am fost moderator pe unele ligi de dota de pe Gplay dar in rest nimic, acuma sunt user la fel ca si tine.

Daca am ras de tine sau am facut o gluma aparte asta nu iti da voie sa scrii despre mine ca sunt o "scursura a societatii", aici dai dovada de un caracter slab, minte putina si ca nu ai informatii precise si concrete!

Repet, sterge numele meu de acolo ca nu am nici'o treaba cu asta !!

Hf
[Image: CecaIRD.png]
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)