Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MECIUL SECOLULUI IN DOTA 1 LegendOfRhasta (neveR_back.dowN) vs N0Candy( asdf.puffy)
MECIUL SECOLULUI IN DOTA 1:    LegendOfRhasta aka neveR_back.dowN vs N0Candy aka asdf.puffy ,

Capitan : LegendOfRhasta aka neveR_back.dowN cel mai bun jucator de nevermore, tiny, Rhasta de pe Garena, VERSUS N0Candy aka asdf.puffy, cel mai bun jucator de Lina de pe MAPAMOND

Capitan : LegendOfRhasta aka neveR_back.dowN (mai joaca si cu contruile AlexFCD,Aquarius333 dar nu tot timpul) 

Meciul se va tine Duminica dupa ora 14:00 pana la 17:00 (ora Romaniei) 

Capitan : N0Candy aka asdf.puffy 

Meciul se va juca 5v5 : LASATI UN COMENTARIU CEI CARE DORITI SA JUCATI SI IN CE ECHIPA VRETI. (faceti reclama pe : youtube, ProTV, Antena 1, MTV Romania, Gplay, RGC, etc. )

VOM INCERCA SA TRANSITEM LIVE PE STREAM, ( * SI PE proTV international daca se poate realiza cu ajutorul sponsorilor )*

Acceptam si sponsori. (contacati-ma in privat)

Vom baga si Observatori (2 la numar). Acestea trebuie sa faca reclama zilnic cu echipa care va castiga. (benefici observator: vor invata scheme noi, skilluri de la cei mai profesionisti jucatori de dota 1 din World. etc.)
Reply
am râs  Wink
[Image: lkOCwVO.png]
Reply
Nickname TheRampage , (Capitan LegendOfRhasta)
Reply
vai de pula mea.. Dupa ce ca sunteti vai de voi FACETI MECIUL SECOLULUI. Aveti in pula mea 12-7 kd pe C1 si veniti cu de-astea. Va astept oricand pe orice room sa va arat cum se joaca dar daca vreti asta, joc singur versus 5, sa va invat dota si dupa sa va apucati dreacu de mario. Va astept

I_am_Fabulous , bafta.
Reply
Pentru unii trebuie sa mentionezi bro, ca e si un pic de caterinca in ce ai scris, ca sar anonimii ca I_am_fabulous agramati care nu realizeaza asta

Dar thumbs up pt post, "Marean" :d u funny bro
Reply
Poi ce sa stie ma noobu ala, numai gura e de el, ca l-am batut pe unde l-am prins, iar acum nu inteleg cum are tupeu sa lase comm.

auzi la el Smile))))))))))))
Reply
Adevarul e ca toata lumea ma bate pe chat, main sau forum dar in game-uri cand va dau sa zaceti o dati uitarii. Asta e, jucatorilor.
Reply
ma bag si eu daca e loc  Angel
Reply
puteti inchide thread'ul...l-am/i-am urcat pe harta
Reply
(09-07-2017, 06:02 AM)N0Candy Wrote: puteti inchide thread'ul...l-am/i-am urcat pe harta

Sa-mi mancati sperma
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)