Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GG.Trol adminul excrement cu Maphack - toate dovezile posibile!
Admin: GG.Trol
Motiv: MH
Nick-ul meu din joc: Cornelia (legion)
Replay: https://www.dotaparser.ro/view_replay.ph...395730.w3g
Dovezi:

min 8:45 da sun pe bara in fog complet
min 12:28 da sun in baza la noi pe relay fara cioara ( aici deja mortred din echipa lui imi da msj privat ca minte )
min 16:43 da sun pe tiny in fog complet
min 17:30 iar ii da sun lu tiny in fog
min 25:48 da sun in fata lui legion in fog si vine si slarku tot in directia aia si pe el aici incep sa-l suspectez de mh
min 30:50 priviti cum vine pe noi in lothar
min 31:58 ii da sun lu relay tot in fog si in lothar
min 33:30 invoker si slark se duc pe pugna care farmeaza in padure fara ward si da si lothar se vede clar cum stiau exact unde e
min 37:10 iar o faza clara de mh din partea lu slark(lucifer) si invoker eu fiind in lothar
min 37:37 priviti cum vin pe mine slarku(lucifer) si invokeru si chiar ma agata din lothar ( aici se vede  clar cum si slarku are mh )

Asta este GG.Trol un admin care cica ar trebui sa ne protejeze de mhkeri, sa curete platforma de cheat-eri, sa se poata juca dota in liniste si pace dar el e inca un copil ratat cu mh pe gplay! Si ce credeti e chiar adminul! In platforma asta unii dintre noi baga bani, sustinem platforma, ca sa poata GG.Trol si cei ca el sa abuzeze linistiti de maphack si alte chestii!
Nu stiu cati ani ai GG.Ratatu dar e cam clar cat de penibil esti din moment ce iti trebuiesc hack-uri pt un joc atat de simplu pe care il joci de ani buni!
Cer in numele meu si a tuturor care inca mai joaca dota fara coduri sa fie banat si scos din functie acest excrement de fiinta GG.Trol

Angry Angry Angry Angry Angry  Angry Angry Angry Angry Angry
Reply
Cine are timp sa se uite la replay pt click inu fog , nu e prima oara cand sunt acuzat nu Calutule? Go replay si vb dupa !Big Grin E postibil sa aiba altu si sa imi zica
gg
Reply
cat de penibil esti ma Smile)))))))))))))) de data asta nu o sa mai ai admin cu siguranta ceilalti admini vor vedea dovezile mele in replay ! Adio
Reply
Ok!Smile
Reply
vino cu click in fog boss si dupa discutam ! invata dota pana atunci !
Reply
daca bine tin minte delfinu a mai luat ban pt mh in trecut , deci nu ar fi ceva surprinzator Smile)
Reply
Da soul ai dreptate el are si joaca cu mh cu team de 5 , totusi va repet nu face parte din staful gplay si nu este Admin Smile momentan e in test. 

O sa ma uit pe replay si daca a gresit va cumpara unban card.
Reply
Sa mori tu armasarule? dar care e staffu gplay? Acu cateva luni scoteai adminu la cristina .. Ce ai facut nu ai scos nimic?
lucifer le facem probleme?
Reply
eu astept sa vad dovada de MH, lucruri concrete, click in fog etc etc. nu ca a sarit si a dat sun strike si chestii de genul. Ca am postat mh-eri care au sarit pe mine in fog si a zis Calutu naravas : Vino cu dovada clara, click in fog altele , nu d`astea care se pot si fara mh.

Pana una alta ma abtin de la orice fel de comentarii.
Reply
Bai penibililor invqtati dota si lasati-va de hack.uri! Sunteti 2 copii ratati cu maphack! Ce click in fog atqta timp cat se da sun in fog in halul in care da gg.trol si cum veniti pe mine fara ward la fix! Cum ma urmariti in lothar ratatilor si infectilor ce sumteti! Stati linistiti ca nu sunteti ownerii gplay-ului sa faceti ce vreti o sa luati ban ca niste excremente ce sunteti! Penibililor
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)