Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Abuz FireOfDeath
I-a iesit cnv, a cerut rmk, apoi a cerut kick altuia, si ne-a dat kick la toti de pe room. Am luat disconnect de la joc.

Asa se face acum pe gplay? 

Nu am dovezi. Nu mi-a aparut nici link la joc si nici nu pot face print la warcraft(se face la desktop mereu). Dar faceti o investigatie si o sa vedeti ca stie lumea ce s-a intamplat.
Reply
POTATTOS GONNA POTATTE

ps:(Pune link replay sau poza macar) scuza cu nu pot face print screen sau nu sa deschis link la joc nu rezolva postul asta . Dodgy

Reply
(04-16-2017, 08:45 PM)PerfectPlay Wrote: I-a iesit cnv, a cerut rmk, apoi a cerut kick altuia, si ne-a dat kick la toti de pe room. Am luat disconnect de la joc.

Asa se face acum pe gplay? 

Nu am dovezi. Nu mi-a aparut nici link la joc si nici nu pot face print la warcraft(se face la desktop mereu). Dar faceti o investigatie si o sa vedeti ca stie lumea ce s-a intamplat.

Are dreptate,am fost si eu in acelasi joc,Fireofdeath asta (admin) s-a ofticat ca de ce nu dam rmk si ne-a dat la toti kick de pe room,apoi a zis ca el face ce vrea P**A lui si ca nu da socoteala nimanui!
Nu ma intereseaza de mustrarile de privilegiu,ma intereseaza cine este si unde sta!
Ps: platesc ptr aceste detalii!
Reply
Dovezi ...

(04-16-2017, 10:20 PM)50inbrat Wrote: Dovezi ...

Dupa ce criterii se aleg adminii aici!? Orice copil d-asta care taie si spanzura dupa bunul plac poate fi admin ??

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Pune si replayul, frate, ca vad ca-l ai.

P.S.

Eu sunt LifeIsStrange in joc.
Reply
(04-16-2017, 10:42 PM)PerfectPlay Wrote: Pune si replayul, frate, ca vad ca-l ai.

P.S.

Eu sunt LifeIsStrange in joc.

https://www.dropbox.com/s/q85lg8o3v9n5dr...9.w3g?dl=0
Reply
Smile) welcome to gplay unde adminii fac ce vor iar userii trebe sa taca !
Reply
Sa inteleg ca de acum voi primi kick-uri in prostie doar asa din razbunare?

Attached Files Thumbnail(s)

Reply
Multumim pentru poze si replay ! i sa revocat dreptul de Administrator  Exclamation
Reply
(04-18-2017, 11:05 PM)Calutzul92 Wrote: Multumim pentru poze si replay ! i sa revocat dreptul de Administrator  Exclamation

Multumim si noi!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)