Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 3 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GPlay Anti Cheat
A ajucat ..... acum nu se poate loga pe client.

PS: Sunt multi cu problema asta  Angel
Reply
Da, cum sunt si eu... ma loghez si ma baga la jocuri infinite la leaver room. imi da o serie de 1-2 meciuri, le fac, si ma trimite inapoi pt inca 4-5 10 meciuri
Reply
Cum pula mea sa ma dea afara de pe room cand sunt in timpu meciului, pe motiv ca "Room is full" apoi imi da 7 meciuri pe leaver room tinand cont de faptul ca stau 2 ore sa gasesc loc liber pe room? Sa ma pis pe platforma voastra de cacat
Reply
Cumpara VIP, ordinarule !
La urmatoru` spectacol gratis, ai ban.
Asa ca taci si`nghite !
Te plangi ca o curva.
Daca nu-ti convine pe Gplay, marsh pe RGC !  Wink
LONG LIVE GPLAY !

Reply
SARACIE BANI VOSTRU PROSTIE NISTE GPLAY !!!!!! SUNTETI TAMPITI LA GHOST LA FEL CALUZU
Reply
Multumim  Angel !
Reply
Hello Big Grin
Dabule newbie TongueP
Reply
Exclamation 
(07-24-2017, 02:32 PM)VandCartofi Wrote: Cumpara VIP, ordinarule !
La urmatoru` spectacol gratis, ai ban.
Asa ca taci si`nghite !

Aici nu ai dreptate, si mai grav e ca vorbesti in calitate de membru staff.

Eu am VIP, si tot stau pe leaver room sa prind meciuri, de la un fatal error de w3. Ar trebui sa fie o metoda usoara de unban la situatii ca a mea, sau ca a colegului.
Tre sa va intre bine in cap ca sistemul trebuie facut pentru oameni, cand incepe sa fie impotriva lor, se imputineaza oamenii (and that is not good for business).
O sa intelegi si tu, dar mai ales ghost, cand o sa ramana cu un singur room de administrat, pe care intra 50 de oameni.
Acum e sambata, si abia e un room populat, acum 3 ani plangeam sa prind un loc pe oricare.

Concluzie, nu vreti sa ajutati oamenii, dar cereti sa investim.

Am investit si acum ma uit la monitor, ca nu ma pot juca. Ai de gand sa faci ceva? Tu ? Calutul ? Ghost ? Etc ? Se pare ca nu...
Reply
Cui ii pasa ?
Daca le pasa, bagau 3 jocuri leaver room SAU 3 zile ban. Dar le convine varianta A, pentru ca nu sunt leaveri pe acel room sa-ti faci jocurile si atunci trebuie sa dai 5E pentru unban.

E ATAT DE SIMPLU SI MESCHIN !

V-a luat ceva sa va dati seama ca Gplay a fost facut doar cu gandul la bani, nu la comunitatea de dota. Fa-ti alt cont, ala e ca si pierdut. Nu o sa poti juca niciodata acele 3 jocuri.
Te plangi ca o curva.
Daca nu-ti convine pe Gplay, marsh pe RGC !  Wink
LONG LIVE GPLAY !

Reply
(08-05-2017, 11:25 PM)VandCartofi Wrote: Cui ii pasa ?
Daca le pasa, bagau 3 jocuri leaver room SAU 3 zile ban. Dar le convine varianta A, pentru ca nu sunt leaveri pe acel room sa-ti faci jocurile si atunci trebuie sa dai 5E pentru unban.

E ATAT DE SIMPLU SI MESCHIN !

V-a luat ceva sa va dati seama ca Gplay a fost facut doar cu gandul la bani, nu la comunitatea de dota. Fa-ti alt cont,  ala e ca si pierdut. Nu o sa poti juca niciodata acele 3 jocuri.

Pierdut, pierdut, dar macar sa imi dea banii inapoi, nu crezi ca ar fi corect ?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)