Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban Dau_elegant + suspendarea adminului iloviu
Nick : Dau_elegant
Nu mai retin ora si data dar am fost banat peste 2 saptamani ca timp, poftim dovada: https://prnt.sc/tdlb0o
Motiv : Nu cunosc motivul banului, am aratat o poza cu penisul meu facand o gluma cu " o fata " care se juca legion TD
Dovada: si motivul banarii mele a fost dintr-o simpla poza aratata cu penisul meu https://prnt.sc/tdlc0f unui jucator cu nume de fata

precizari:

Nu am jignit absolut pe nimeni, nu am injurat! nu am amenintat nu am facut absolut nimic ....
Doresc sa stiu daca pentru poze nud banarea este atat de mare?

Doresc dovezi din partea adminului iloviu sa-mi arate unde am injurat si pe cine am jignit
Am aratat doar o poza cu penisului meu!
si totodata suspendarea drepturilor de administrator acestui utilizator "iloviu" pentru ne-respectarea regulamentului platformei g-play

vreau si eu sa citesc regulamentul platformei gplay daca pentru postarea unei poze NUD! banarea este pentru 19 zile
Multumesc.
Reply
cum e posibil ca nicotina sa de ban pentru ca nu vreau sa iau dager pe cent...
sincer platesc premium sa joc peorice room
si vine omu sa dea ban

ok am injurat si eu cand a vb si el urat dar asta nu inseamna ca trebuie sa joc dota cum vrea nicotina

sincer ar trebui sa verificati mai bn cui si d c ii dati admin

doresc sa mi se ridice ban-ul pentru ca nu este fondat totodata suspendarea drepturilor de administrator acestui utilizator "NicoTina" pentru ne-respectarea regulamentului platformei g-play
Reply
(07-08-2020, 03:37 PM)[rosu] Wrote: cum e posibil ca nicotina sa de ban pentru ca nu vreau sa iau dager pe cent...
sincer platesc premium sa joc peorice room
si vine omu sa dea ban

ok am injurat si eu cand a vb si el urat dar asta nu inseamna ca trebuie sa joc dota cum vrea nicotina

sincer ar trebui sa verificati mai bn cui si d c ii dati admin

doresc sa mi se ridice ban-ul pentru ca nu este fondat totodata suspendarea drepturilor de administrator acestui utilizator "NicoTina" pentru ne-respectarea regulamentului platformei g-play

Baga-ti pula in ea de platforma, joaca-te pe iccup e mult mai frumos si mai distractiv!
eu mi-am instalat iccup
nici daca mi-o da pe sorsa ghost numai intru pe jegul asta de platforma cu admini handicapati si lesinati
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)