Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Screenshot problem
Не знам дали тук е мястото да помоля за помощ от някой вещ по темата. Имам проблем с правенето на screen в играта. Или излиза черна снимка или просто ми снима десктопа. Не че ми трябват снимки, но ме кикват от игрите нонстоп за хак, а аз не ползвам, поне риплеите пазя за доказателство , когато се сетя, а вече винаги ще трябва да го правя. И на работа е така и от нас като играя. Проблемът е от месец и нещо може и повечко не помня вече, преди това съм го нямал. Може да е от уиндоуса, който не е сменян, а вероятно само ъпдейтван автоматично, нямам идея. Ако някой може да помогне и има желание благодаря предварително.
(11-03-2016, 06:09 AM)_7_ Wrote: Не знам дали тук е мястото да помоля за помощ от някой вещ по темата. Имам проблем с правенето на screen в играта. Или излиза черна снимка или просто ми снима десктопа. Не че ми трябват снимки, но ме кикват от игрите нонстоп за хак, а аз не ползвам, поне риплеите пазя за доказателство , когато се сетя, а вече винаги ще трябва да го правя. И на работа е така и от нас като играя. Проблемът е от месец и нещо може и повечко не помня вече, преди това съм го нямал. Може да е от уиндоуса, който не е сменян, а вероятно само ъпдейтван автоматично, нямам идея. Ако някой може да помогне и има желание благодаря предварително.

Тук е мястото, да. Здравей колега, малко късно ти виждам темата. За сега повечето потребители няма да могат да виждат скрийновете за другите играчи. Мъчим се да наложим анти-чийт система, която се надяваме да успеем да интегрираме в HTML5 базирана платформа, всичко с времето си са казали хората. Е, надяваме се да успеем скоро. 

Поздрави.
                                                            All must be under the law.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
2 Guest(s)