This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.
Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Screenshot problem
Не знам дали тук е мястото да помоля за помощ от някой вещ по темата. Имам проблем с правенето на screen в играта. Или излиза черна снимка или просто ми снима десктопа. Не че ми трябват снимки, но ме кикват от игрите нонстоп за хак, а аз не ползвам, поне риплеите пазя за доказателство , когато се сетя, а вече винаги ще трябва да го правя. И на работа е така и от нас като играя. Проблемът е от месец и нещо може и повечко не помня вече, преди това съм го нямал. Може да е от уиндоуса, който не е сменян, а вероятно само ъпдейтван автоматично, нямам идея. Ако някой може да помогне и има желание благодаря предварително.
(11-03-2016, 06:09 AM)_7_ Wrote: Не знам дали тук е мястото да помоля за помощ от някой вещ по темата. Имам проблем с правенето на screen в играта. Или излиза черна снимка или просто ми снима десктопа. Не че ми трябват снимки, но ме кикват от игрите нонстоп за хак, а аз не ползвам, поне риплеите пазя за доказателство , когато се сетя, а вече винаги ще трябва да го правя. И на работа е така и от нас като играя. Проблемът е от месец и нещо може и повечко не помня вече, преди това съм го нямал. Може да е от уиндоуса, който не е сменян, а вероятно само ъпдейтван автоматично, нямам идея. Ако някой може да помогне и има желание благодаря предварително.

Тук е мястото, да. Здравей колега, малко късно ти виждам темата. За сега повечето потребители няма да могат да виждат скрийновете за другите играчи. Мъчим се да наложим анти-чийт система, която се надяваме да успеем да интегрираме в HTML5 базирана платформа, всичко с времето си са казали хората. Е, надяваме се да успеем скоро. 

Поздрави.
                                                            All must be under the law.

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)