Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban? Cum? Ce se întâmplă cu platforma?
Vă salut dragilor! Acum două trei zile am luat ban pentru afk sau am ieșit voluntar prin minutu 20 deorece era deja sfârșit de joc, nimeni nu mai juca, iar Team 1 făceau scor aiurea nu mă deranjează dacă joc simplu ap sau oricare mod, nu mă deranjează că îș face cineva team. Pentru mine dota e relaxare, nu particip la concursuri și așa mai departe. Vreau să știu cum ies de pe Leaver Room că am jucat acolo la TD de mi-a ieșit ochii înafară de asta nu e un game de dota acolo. Încerc să hostez dar îmi dă unhost. Ce să fac ? HEEEEEEEEELP
P.S. Se folosesc programe care fac kick afk dar eu joc în acel moment și am jucat. Se găsesc anumiți deștepți că decid să dea kick.
Sper să rezolvați problema. Mulțumesc anticipat!
Seară frumoasă în continuare. 
Semnat 13abyKing
Reply
sper ca esti troll ..
Reply
(10-30-2018, 09:13 PM)13abyKing Wrote: Vă salut dragilor! Acum două trei zile am luat ban pentru afk sau am ieșit voluntar prin minutu 20 deorece era deja sfârșit de joc, nimeni nu mai juca, iar Team 1 făceau scor aiurea nu mă deranjează dacă joc simplu ap sau oricare mod, nu mă deranjează că îș face cineva team. Pentru mine dota e relaxare, nu particip la concursuri și așa mai departe. Vreau să știu cum ies de pe Leaver Room că am jucat acolo la TD de mi-a ieșit ochii înafară de asta nu e un game de dota acolo. Încerc să hostez dar îmi dă unhost. Ce să fac ? HEEEEEEEEELP
P.S. Se folosesc programe care fac kick afk dar eu joc în acel moment și am jucat. Se găsesc anumiți deștepți că decid să dea kick.
Sper să rezolvați problema. Mulțumesc anticipat!
Seară frumoasă în continuare. 
Semnat 13abyKing

Aceeasi situatie. Avand niste "prieteni" care m-au raportat am luat ban pt 7 jocuri. Normal ca te mai si enervezi cateodata si am actionat sub acest imperiu al nervilor. Dar sa iei ban 7 jocuri inseamna, in conditiile in care nimeni nu intra in jocuri, un ban permanent. Ideal ar fi sa iei ban dar pe o perioada determinata de timp. Ai comis-o? Ai X nr de zile ban. Ar fi echitabil. E riscant sa folosesti un termen sofisticat cu trimitere la etica intr-un loc viciat ca si acesta...Smile
Reply
Salut!
Aceeasi situatie si la mine. Am luat ban pentru un leave; am intrat pe RPG leaver room si am jucat legion ca altceva nu s-a hostat. Cand am vazut ca nu mi se elimina ban-ul, am incercat fara succes sa hostez dota. Altceva decat sa-mi schimb nickul nu stiu ce sa mai fac.
Sper sa se rezolve cumva.
O zi buna!
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)