Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Se mai ocupa cineva de acesta platforma?? Abuz VIP???
Salut!
As vrea sa stiu daca se mai ocupa cineva de aceasta platforma? Mai exista mentenanta? Toata lumea de pe G-play trebuie sa cumpere "VIP" ca sa se poata juca un amarat de joc? Trebuie "Vip" pentru a intra pe Room... Esti pe "Room C" apoi, pierzi 2 meciuri si treci pe "Room B", pentru ce?... Ca sa poti plati "Vip" pentru a juca iarasi pe "Room C".... Ce este cu Abuzul asta????????… Din 2.000 de membri de pe G-play, se mai Numara 250-350...Schimbati ceva in platforma ca altfel o sa ajungeti la 20 de membri.
Reply
EU de ieri noapte m-am mutat pe ICCUP, acolo o sa raman de fapt GPLAY e terminat. NU SE INJURA, se joaca fara cate unu farm 1 ora, carry cumpara obs sentry , nu e ca la noi o debandada, jucatorii se ajuta, vin gang, cumpara tp sa te ajute jos daca te ataca, lumea joaca DOTA frate nu bulaneala de pe gplay, poti juca la orice ora ORICE ORA, rar vezi pick bara, sniper sau slark, IMI PLACE LA NEBUNIE. NU AM INTALNIT VREUNUL SA INJURE SAU CEVA, am de aseara vreo 10 jocuri, is fffff multumit si raman PE ICCCUP, bye bye GPLAY, ora 15.00, 40 playeri pe room , se joaca 3 jocuri maxim pe zi in timpul samptamanii.
Reply
tu nu esti ratatul ala de aval0ne care joaca de 2 ani pe c1 doar sniper ap fara ab?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)