Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cat de prosti ?
O intrebare am.

Cam cat de prosti puteti sa fiti ? 
Ati bagat din nou doar harta aia imputita, si voi nici macar nu intrati sa o jucati. Abia daca jucati un meci sau doua. Sunteti prea cretini. Ati vazut ca lumea nu joaca harta cea noua fiindca nu le place. Dar voi tot o fortati aiuirea. 
E ca si cum v-ar forta cineva sa mancati ceea ce nu va place. Dar voi sunteti prea handicapati ca sa intelegeti lucrul asta. Mai bine inchideti in pula mea platforma asta, ca sa nu stau sa ma mut de la una la alta. 
Sunteti si mai prosti daca nu ati observat ca, de cand ati fortat lumea sa joace harta asta stupida, deja nu mai sunt playeri. Abia daca depasesc 50 la numar. Iar in week-end sunt si mai putini.
Reply
Fara sa folosesc limbajul de mai sus, subscriu mesajul, mi se pare o lipsa de respect fata de cei care au platit abonament si nu numai sa ii obligi sa joace ceva care nu este nici dota 1 si nici dota 2, e undeva asa sa fie
Reply
(07-29-2018, 09:21 AM)mephy Wrote:  Abia daca depasesc 50 la numar. Iar in week-end sunt si mai putini.

Sunt 350 de persoane online pe A B si C in acest moment care se joaca harta asta. Eu sincer prefer harta asta decat cea veche.
Reply
(07-29-2018, 12:01 PM)R3member Wrote:
(07-29-2018, 09:21 AM)mephy Wrote:  Abia daca depasesc 50 la numar. Iar in week-end sunt si mai putini.

Sunt 350 de persoane online pe A B si C in acest moment care se joaca harta asta. Eu sincer prefer harta asta decat cea veche.

Asta-i o gluma buna cu 350 se joaca harta asta, pune-o pe cea veche langa asta noua, sa vedem cati din cei 350 se mai joaca Smile... daca gasesti doar paine in singurul supermarket din oras, poti sa mananci friptura? Huh Huh
Reply
(07-29-2018, 12:05 PM)Krums Wrote:
(07-29-2018, 12:01 PM)R3member Wrote:

Asta-i o gluma buna cu 350 se joaca harta asta, pune-o pe cea veche langa asta noua, sa vedem cati din cei 350 se mai joaca Smile... daca gasesti doar paine in singurul supermarket din oras, poti sa mananci friptura? Huh Huh

Da, mananci la restaurant!  Big Grin Big Grin Big Grin
Reply
@R3member

DIn aia 350 de care zici tu, poate sunt doar pe room, dar majoritatea doar stau afk, nu se joaca. Nu mai baga vrajeala ieftina.
Ma uit la un simplu joc hostat, abia daca se umple in 20 de minute Smile)). Asa ca, cum poti tu sa-mi zici ca se joaca 350 de playeri ? Din astia 350 peste 250 injura pe chat ca au bagat harta aia infecta sau doar stau afk. Sunt mai multi playeri pe RPG ROOM, care se joaca harta veche, sau harti rpg, decat cei care joaca harta asta noua. Cam trist Smile)).
Reply
(07-29-2018, 02:52 PM)mephy Wrote: @R3member

DIn aia 350 de care zici tu, poate sunt doar pe room, dar majoritatea doar stau afk, nu se joaca. Nu mai baga vrajeala ieftina.
Ma uit la un simplu joc hostat, abia daca se umple in 20 de minute Smile)). Asa ca, cum poti tu sa-mi zici ca se joaca 350 de playeri ?  Din astia 350 peste 250  injura pe chat ca au bagat harta aia infecta sau doar stau afk.  Sunt mai multi playeri pe RPG ROOM, care se joaca harta veche, sau harti rpg, decat  cei care joaca harta asta noua.  Cam trist Smile)).

Nu e adevarat, in cateva minute se umple jocul. Da, sunt si oameni care stau si se injura pe chat dar sa fim seriosi erau si inainte la fel doar ca acum o fac din alt motiv.  Daca sunt 20 sau 30 de persoane la care nu le place harta nu inseamna ca nu se mai joaca nimeni  Big Grin
Reply
Coaie, mananci prea mult cacat, opreste-te. O dai in aberatii maxime. Intr-o luna/saptamana, Iti arat ca ramai doar tu si inca 40 pe platforma care sa joace dota pe harta aia distrusa. Nu poti sa joci dota 2, pe d1. Daca n-ai pc sa joci dota 2, trist.
Reply
(07-29-2018, 03:32 PM)mephy Wrote: Coaie, mananci prea mult cacat, opreste-te. O dai in aberatii maxime. Intr-o luna/saptamana, Iti arat ca ramai doar tu si inca 40 pe platforma care sa joace dota pe harta aia distrusa. Nu poti sa joci dota 2, pe d1. Daca n-ai pc sa joci dota 2, trist.

Ce pot sa zic, Drum bun!
Reply
Am o singura intrebare pentru ghost in cazul in care va intra vreodata pe forum, nu am nimic impotriva acestei mape insa eu ca jucator de dota 1 de ce as alege sa ma joc pe gplay doar aceasta harta cand pot sa merg pe celelalte platforme cu mult mai multi jucatori si sa scap de bulgari/iranieni/romani inapti? De ce sa ma joc pe o platforma cu 300 de oameni cand pot sa intru pe una cu 3k si cu jucatori peste media acestei platforme? Nu crezi ca 6.83d-ul tinea gplayul in viata? Eu unul oricum m-am apucat de dota 2 si nu ma intereseaza soarta acestei platforme dar peste cateva luni chiar o sa intru sa vad daca mai sunt 100 playeri pe C1 in week-end care sa joace 6.88 Smile)
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)