This forum uses cookies
This forum makes use of cookies to store your login information if you are registered, and your last visit if you are not. Cookies are small text documents stored on your computer; the cookies set by this forum can only be used on this website and pose no security risk. Cookies on this forum also track the specific topics you have read and when you last read them. Please confirm whether you accept or reject these cookies being set.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.
Hello There, Guest! Login Register

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Unban BethrezenTheGod
Salutare  , am primit warn in data de 14.06.18 cand am iesit din joc din min 1 pentru a da rmk si a intra cu ceilalti tovarasi care nu au primit slot ( bineinteles hostul a dat go instantaneu si nu a tinut cont de sloturi initial ) . Aparent cand primesti warn in ziua de azi trebuie sa joci 3 jocuri pe leavers room care este complet gol pentru a primi unban ... Please unban ! ( sistemul de ban afk/leave/cheat trebuie schimbat sau lucrat la el ) ...

P.S nu am de gand sa platesc 5 euro pentru unban channel .... pare irelevant atata timp cat nu sunt leaver si nu folosesc cheaturi abuzive ....
Reply
Nu ai luat ban de la warn, ai luat ban automat pentru leave, asa se intampla cand iesi pana in min 5,6 (nu stiu exact). Hostul nu e obligat sa-ti ofere slot, daca vrea, iti ofera, daca nu, nu-ti ofera. Dupa ce se scrie comanda start ai avut 3 secunde la dispozitie sa dai ESC insa tu ori ai fost mai preocupat sa injuri hostul ca n-a vrut sa-ti dea slot, ori te-ai gandit ca mai bine stau pe hostul lui dupa care ies si la rmk or sa intre toti pe hostul tau/amicilor tai. Nu te gandi la unban ca sigur nu iei.
Reply
(06-15-2018, 06:34 AM)RGCP Wrote: Nu ai luat ban de la warn, ai luat ban automat pentru leave, asa se intampla cand iesi pana in min 5,6 (nu stiu exact). Hostul nu e obligat sa-ti ofere slot, daca vrea, iti ofera, daca nu, nu-ti ofera. Dupa ce se scrie comanda start ai avut 3 secunde la dispozitie sa dai ESC insa tu ori ai fost mai preocupat sa injuri hostul ca n-a vrut sa-ti dea slot, ori te-ai gandit ca mai bine stau pe hostul lui dupa care ies si la rmk or sa intre toti pe hostul tau/amicilor tai. Nu te gandi la unban ca sigur nu iei.

Vezi ca s-a cerut slot si inainte si dupa ce s-a dat drumul la joc ( in min 1 s-a cerut si rmk pentru cei care ramasese in joc )  si s-a dat direct go fara a da kick ..... nu dai automat go cand se cere slot ( ori dai kick ori astepti sa iasa omul care cere slot ) mai gandim si noi sau o arzi in povesti cu mine ?

P.S vezi ca acest tip de ban automat ptr un leave banal pare a fii mai mult un ban permanent tinand cont ca " canalul de leaveri este gol tot timpul " deci nu ai cum sa il scoti jucand pe el ...
Reply
ok, daca nu esti de acord cu raspunsul meu, te invit sa astepti raspuns de la un admin, iar daca-l vei primi desi ma cam indoiesc, sigur iti va spune acelasi lucru pe care ti l-am spus si eu deci... mai cauta niste amici sa jucati pe leavers room ca sa-ti debanezi contul ori iti faci altul si va jucati pe c2. bafta!
Reply
(06-15-2018, 07:32 PM)RGCP Wrote: ok, daca nu esti de acord cu raspunsul meu, te invit sa astepti raspuns de la un admin, iar daca-l vei primi desi ma cam indoiesc, sigur iti va spune acelasi lucru pe care ti l-am spus si eu deci... mai cauta niste amici sa jucati pe leavers room ca sa-ti debanezi contul ori iti faci altul si va jucati pe c2. bafta!

La fel si tie dar nici prin gand nu imi sterg contul sau sa imi fac cont nou auzi Smile)) ptr asa ceva .... unban si gata .... nu sunt leaver nu sunt cheater si nu imi trecea prin cap ca sistemul de ban de pe gplay este " bine gandit " ...
Reply
Vreun admin pe aici ? Mare activitate pe forumul asta ... Huh
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread:
1 Guest(s)